یادداشت 80 : FAQ پرسش و پاسخ های متداول کاربران 808 از آمادگی آزمون ورود به حرفه( به مناسبت افتتاح مرجع آنلاین آمادگی ورود به حرفهENG808 )

یادداشت 80 : FAQ پرسش و پاسخ های متداول کاربران 808 از آمادگی آزمون ورود به حرفه( به مناسبت افتتاح مرجع آنلاین آمادگی ورود به حرفهENG808 )
ورود به حرفه مهندسی

به مناسبت افتتاح وبسایت جدید مرجع آنلاین آمادگی ورود به حرفه (ENG808)  به منظور پاسخگویی به برخی از پرسش های متداول کاربران محترم وبسایت 808 در خصوص پکیج های کمک آموزشی ورود به حرفه موسسه 808، تصمیم گرفتم یادداشت شماره 80 خودم را به این موضوع اختصاص دهم:

 

 

  • سوال اول: من در چند دوره متوالیست که در آزمون محاسبات شرکت میکنم و در موسسات خصوصی اسم مینویستم اما با وجود اطلاعات خیلی خوب از مفهومات طراحی سازه های فولادی بتنی و پی و بارگذاری هربار سر جلسه امتحان وقت کم میارم با نمره ای نزدیک به 50 یعنی بین 40 تا 50 از قبولی تو آزمون میمونم مشکل از کجاست؟

پاسخ:

دوست عزیز  آزمون محاسبات عمران بیش از هرچیز به سرعت عمل نیاز دارد شاید خیلی از شرکت کنندگان نحوه رسیدن به پاسخ سوال را میدانند اما آنکه بتواند در مدت زمان مربوطه به سوالات پاسخ دهد برنده است. برای حل این مشکل موسسه 808 از سال 91 ماشین حساب مهندسی را تهیه نموده است که کار آن همین صرفه جویی در وقت و زمان است به طوریکه با وارد کردن پارامتریک مشخصات صورت سوال در کمترین زمان پاسخ را دریافت کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص میتوانید به این صفحه مراجعه بفرمایید.

 

  • سوال دوم: من تو سال های گذشته پروانه نظارت و اجرا خودم رو گرفتم به نظرتون نیاز هست آزمون محاسبات رو شرکت کنم و با توجه به اینکه چند سالی از فارغ التحصیلی ام میگذرد و به مباحث محاسباتی اشراف ندارم آیا از روی فیلم های آموزشی شما میتونم مشکلم رو حل کنم؟

پاسخ:

دوست عزیز داشتن پروانه پایه 3 محاسبات سوای بحث ارتقای مالی به ارتقای شغلی شما نیز می انجامد. برای آنکه وقت و هزینه خودتان را به درستی مدیریت کنید به جای هزینه های چندباره با اعتماد به تیم مجرب و متخصص 808 قبولی اتان را در آزمون ورود به حرفه محاسبات تضمین کنید. موسسه 808 بعد از 4 سال برگزاری دوره های آمادگی آزمون ورود به حرفه امروز این ادعا را دارد که قبولی در آزمون محاسبات عمران را تخصص خود میداند و در این ارتباط با در اختیار قرار دادن ایبوک ، پکیج فیلم آموزشی ، آزمون های آنلاین و موارد مرتبط شما را به بهترین شیوه برای این آزمون آماده سازد.

سوال سوم: من نرسیدم از ابتدای کلاس های دوره آنلاین این ترمتون شرکت کنم ، متاسفانه دیر مطلع شدم ، آیا الان میتونم از این قسمت کلاسا شرکت کنم و فیلم جلسات برگزار شده رو از شما دریافت کنم؟

پاسخ:

بله چنانچه موفق نشدید از کلاسای آنلاین این ترم ما استفاده کنید هم اکنون میتوانید از این بخش از سایت با خرید پکیج فیلم جلسات برگزار شده با 20% تخفیف   از این صفحه ، از امکان سوال و جواب و مشاوره با مدرسین دوره و شرکت در باقی کلاسای آنلاین باقیمانده از این ترم برخوردار شوید. به علاوه میتونید در آزمون های آنلاین آزمایشی 808 که از ابتدای بهمن شروع میشود از این صفحه ثبت نام کنید شرکت داشته باشید ، آزمون های آنلاین آزمایشی 808 خود به عنوان یک مینی دوره با حساب 15 ساعت کلاس رفع اشکال به حساب می آید.

 

سوال چهارم: من رشته ام معماری هست برای رشته معماری شما چه خدماتی ارائه میدید؟

پاسخ:

در حال حاضر برای رشته های غیر عمران در سایت خدماتی از جمله فروش شابلون جهت رسم سریع تر طراحی منظور شده است . برای تهیه شابلون از این صفحه از فروشگاه سایت میتوانید سفارش پستی دهید. به علاوه میتوانید کلید واژه های مفهومی 808 را از این صفحه از سایت خریداری کنید تا در آزمون نظارت و اجرا بتوانید با سرعت بیشتری به سوالات پاسخ دهید و همچنین از این صفحه در آزمون آنلاین آزمایشی 808 که در اواسط بهمن برای رشته معماری تدارک دیده شده است شرکت داشته باشید.

 

  • سوال پنجم: آیا شرکت در کلاس های آنلاین 808 در کنار کلاس های از قبل ثبت نام شده حضوری برای آمادگی بیشتر در آزمون ورود به حرفه مفید میباشد؟

پاسخ: 

عده ای بر این تصور هستند که چون در کلاس حضوری در تهران یا شهرستان ثبت نام نموده اند نیازی به استفاده از پکیج های غیر حضوری برای آمادگی هرچه بیشتر در آزمون ورود به حرفه ندارند  اما آیا 808 رقیب موسسات حضوریست؟!
به هیچ عنوان ، موسسه 808 به عنوان اولین موسسه آموزش آنلاین تخصصی در کشور از سال 90 اقدام به انتشار محتویات کمک آموزشی اختصاصی برای آمادگی آزمون ورود به حرفه عمران از قبیل کلیدواژه-ماشین حساب-آزمون آنلاین-دوره آموزشی آنلاین-پکیج فیلم آموزشی-ایبوک و ... برای استفاده عموم مهندسان از اقصی نقاط کشور نموده است و همانطور که تو این سال ها هیچیک از موسسات حضوری معتبر در کشور مشابه این نوع کار ها در فضای آنلاین نداشته اند 808 نیز هیچ وقت خود را وقف فضای حضوری و برای تعداد محدود تری از مخاطبین قرار نداده است و جذابیت کار بدون مرز و محدوده در فضای آنلاین باعث انتخاب این مسیر متفاوت گردید، به هر جهت ، اگر افرادی هستند که در کلاس های حضوری موسسه ای ثبت نام نمودند برای تقویت هرچه بیشتر معلومات خود میتوانند از این خدمات آموزش آنلاین و از راه دور موسسه 808 برخوردار شوند.

اینها برخی از سوالات کاربران وبسایت 808 بوده است که در اینجا به آنها سعی شد تا حد ممکن پاسخ داده شود ، اگر سوال شما جزو موارد فوق نبوده است لطفا سوالات خود را به آدرس ایمیل بنده (saze808@gmail.com) ارسال فرمایید تا پس از پاسخ به این صفحه اضافه گردد.
برای اطلاعات بیشتر و آشنایی با پکیج کمک آموزشی 808 میتوانید به این وبسایت سر بزنید:


www.civil808.com/eng

 www.ENG808.com

درباره نویسنده
عکس‌های mojtaba808

مجتبی اصغری سرخی

مجتبی اصغری هستم ، پژوهشگر،محقق و نویسنده حوزه صنعت ساختمان ، دیوانه ای که فکر میکند میتواند دنیا را تغییر دهد ، علاقه عجیبی به وب و IT دارم. از درون دانشگاه متوجه به علاقه همزمان تکنولوژی و مهندسی عمران در خودم شدم و سعی کردم در حرفه آینده خودم این دو علاقه مندی رو با دو توانایی دیگرم در آموزش و کارآفرینی ادغام کنم و ماحصل اون شد 808 (از مهر ماه 86) و امروز امیدوارم تونسته باشم در صنعت ساختمان کشورمون با کمک همکارانم در شبکه اجتماعی 808 تغییری ایجاد کرده باشم.
  • برای ارسال دیدگاه وارد شوید یا ثبت نام کنید .
  • در دانشنامه 808 بیشتر بخوانید ...

    هر آنچه در رابطه با یک موضوع تخصصی می خواهید ( فیلم، عکس، مقاله، اخبار و ... )، فقط در یک صفحه

    صفحه اصلی دانشنامه