دانلود پنجمین دوره ورکشاپ- دوره آمادگی ورود به حرفه نظام مهندسی- دکتر خلوتی ۱۴ شهریور

پنجمین جلسه از وورکشاپ تخصصی مهندسی عمران با موضوع آمادگی برای آزمون ورود به حرفه نظام مهندسی ساختمان:

لینک مستقیم ورود به کلاس روز سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۱ ساعت ۲۲

دانلود فیلم

دانلود جزوه

با حضور جناب دکتر امیر حسین خلوتی مدرس و مولف کتب آزمون ورود به حرفه نظام مهندسی ساختمان

آشنایی با دکتر امیر حسین خلوتی

به اطلاع دانشجویان آموزشگاه مجازی ۸۰۸ رسانده می‌شود که گروه آموزشی ۸۰۸ به دلیل قرار داشتن در زمان آماده‌سازی آزمون ورود به حرفه نظام مهندسی ساختمان برای آندسته از مهندسینی که قصد شرکت در این دوره یا دوره های آتی آزمون ورود به حرفه را دارند و در دو بخش نظارت و محاسبات در حال آماده‌سازی خود برای این آزمون هستند در تاریخ سه شنبه ۱۴ شهریور ساعت ۲۲-۲۳ یک وورکشاپ تخصصی با عنوان آمادگی ورود به حرفه برگزار خواهد کرد. این وورکشاپ با حضور جناب دکتر خلوتی مدرس و مولف کتب آمادگی آزمون ورود به حرفه و به صورت وورکشاپ دوطرفه برگزار می‌شود که ضمن مطرح شدن منابع آزمون و نمونه سوالات دوره‌های گذشته آزمون ورود به حرفه، جناب دکتر خلوتی پاسخگوی سوالات دانشجویان گرامی برای آمادگی هرچه بیشتر در زمان اندک باقیمانده تا آزمون هستند.

جناب دکتر امیر حسین خلوتی از مدرسین صاحب نام در زمینه آزمون ورود به حرفه نظام مهندسی ساختمان کشور محسوب می‌شوند به طوریکه در این ارتباط دوره چهار جلدی کتب آمادگی کنکور ورود به حرفه نیز تالیف کرده‌اند و  همچنین عضو کمیته تدوین نشریات شماره ۵۱۲ و ۵۱۳ سازمان برنامه و بودجه در ارتباط با بهسازی لرزه‌ای شریان حیاتی نیز هستند.

توجه:

  1. این ورکشاپ با ظرفیت محدود برگزار می‌شود و برای اینکه امکان استفاده از کلاس برای شما فراهم شود لازم است از ساعت ۲۱ روز سه‌شنبه ۷ شهریور که لینک ورود به کلاس فعال می شود برای حضور در کلاس مجازی ۸۰۸ حضور به عمل رسانید.
  2. برای آنکه امکان مشاهده واضح‌تر تصویر استاد برایتان فراهم شود می‌بایست از حداقل سرعت اینترنت ADSL 128 کیلوبایت بر ثانیه برخوردار باشید، بدیهی است چنانچه سرعت اینترنت شما پایین‌تر از این میزان باشد در مشاهده و گوش دادن به صدای کلاس دچار مشکل خواهید شد.

رادیو 808 شماره ۲۸- مصاحبه با دکتر امیر حسین خلوتی با موضوع شریان های حیاتی و زلزله

سوالات مرتبط
عکس کاربر
1پاسخ
سوال از نحوه شرکت در آزمون نظام مهندسی
سلام،من کاردانی معماری گرفتم و بعد کارشناسی معماری،و الان فارغ التحصیل مهندسی تکنولوژی معماری هستم.می خواستم بدونم اگر کارشناسی ارشد عمران بگیرم می تونم صلاحیت محاسبات رو بگیرم؟اگر نه با ادامه تحصیل و گرفتن مدرک دکترای عمران چطور؟و چه گرایشی از ارشد و دکترای عمران باید باشه؟
عکس کاربر
0پاسخ
درخواست مشاوره تخصصی برای آزمون نظام مهندسی
با سلام یه مشاور تخصصی برای آزمون نظام میخوام که کار بلد بوده و خودش دارای پروانه احرا و نظارت باشه
عکس کاربر
1پاسخ
سوال در مورد برنامه ماشین حساب کلاسپد مربوط به آزمون محاسبات
با سلام. بنده توضیحات مربوط به برنامه ماشین حساب کلاسپد در مورد آزمون محاسبات رو بررسی کردم و تصمیم به تهیه اون گرفتم.سوالی که از شما دارم اینه که آیا بخش مربوط به طراحی لرزه ای مبحث ۱۰ در برنامه شما وجود داره و اگر هست اگر ممکنه قسمتی از اون رو برای بنده ارسال بفرمایید.متشکرم
ورود به بخش پرسش و پاسخ
  • برای ارسال دیدگاه وارد شوید یا ثبت نام کنید .
  • در دانشنامه 808 بیشتر بخوانید ...