ایبوک ۲۳۸: پاسخنامه سوالات تحلیل سازه آزمون محاسبات عمران ۱۴۰۰

ایبوک ۲۳۸: پاسخنامه سوالات تحلیل سازه آزمون محاسبات عمران ۱۴۰۰

تحلیل سازه‌ جزء درس‌هایی است که اکثر مهندسین آن را حذف می‌کنند و دلیلشان هم برای این کار این است که تنها ۴-۵ سوال در آزمون محاسبات از این درس آورده می‌شود. اما تحلیل سازه‌ها پیش نیاز درک مباحث خیلی مهمی مانند بتن، فولاد و بارگذاری است. در ظاهر ۴-۵ تست به این درس اختصاص داده شده است اما در واقع تست‌های بیشتری به آن وابسته است. در این ایبوک به حل سوالات تحلیل سازه‌ها آزمون محاسبات عمران مرداد ۱۴۰۰ به صورت کاملاً تشریحی پرداخته شده است.

 

مطالب مرتبط:

 

دریافت ایبوک ۲۳۸:untitled.pdf

پیوستاندازه
PDF icon node_24797-untitled.pdf528.33 KB
درباره نویسنده

رضا شیخی

دانشجوی دکتری زلزله دانشگاه تهران، مدرس مکانیک جامدات
سوالات مرتبط
عکس کاربر
1پاسخ
سوال از نحوه شرکت در آزمون نظام مهندسی
سلام،من کاردانی معماری گرفتم و بعد کارشناسی معماری،و الان فارغ التحصیل مهندسی تکنولوژی معماری هستم.می خواستم بدونم اگر کارشناسی ارشد عمران بگیرم می تونم صلاحیت محاسبات رو بگیرم؟اگر نه با ادامه تحصیل و گرفتن مدرک دکترای عمران چطور؟و چه گرایشی از ارشد و دکترای عمران باید باشه؟
عکس کاربر
0پاسخ
درخواست مشاوره تخصصی برای آزمون نظام مهندسی
با سلام یه مشاور تخصصی برای آزمون نظام میخوام که کار بلد بوده و خودش دارای پروانه احرا و نظارت باشه
عکس کاربر
0پاسخ
طراحی سازه فولادی با دیوار برشی
1_وقتی سازه قدیمی بتنی یه ساختمان الف را قصد داریم به یک ساختمان سازه فلزی وصل کنیم که به خاطر اختلاف سطح طبقات این دو (اختلاف سطح17سانتیمتر)و ویلچری بودن کارفرما نتوانیم از پله به عنوان راه حل استفاده کنیم راه حل بهتر چی میتونه باشه؟ 2_برای همان دوبلوک ساختمانی سوال یک اگر بخواهیم یک طبقه روی قسمت سازه فلزی اضافه کنیم آیا راه حلی برای دیواربرشی زدن هست یا اصلا نمیشه روی دیوار برشی برای این مورد اکتفاکرد؟
ورود به بخش پرسش و پاسخ
  • برای ارسال دیدگاه وارد شوید یا ثبت نام کنید .
  • در دانشنامه 808 بیشتر بخوانید ...