انتشار کتاب «گودبرداری و سازه‌های نگهبان (ویژه آزمون‌های نظام مهندسی)» ویرایش جدید

26 آذر 1394 - 10:21
انتشار کتاب «گودبرداری و سازه‌های نگهبان (ویژه آزمون‌های نظام مهندسی)» ویرایش جدید

مولف کتاب «گودبرداری و سازه‌های نگهبان» به‌منظور به‌روزکردن و جایگزینی این کتاب برای آمادگی آزمون‌های نظام مهندسی، براساس آخرین تغییرات مقررات ملی ساختمان، به ویژه مبحث هفتم مقررات ملّی ساختمان، ویرایش ۱۳۹۲، و نیز براساس آخرین مطالب علمی موردنیاز جامعه مهندسی و حرفه‌مندان ساختمان، کتاب «گودبرداری و سازه‌های نگهبان (ویژه آزمون‌های نظام مهندسی)» را تألیف کرده است. ویرایش اول این کتاب در پاییز سال ۱۳۹۳ توسط انتشارات نوآور منتشر شد، و از آن تاریخ تا تابستان ۱۳۹۴، یعنی در مدت حدود ۹ ماه به چاپ دوازدهم رسید.
ویرایش دوم این کتاب نیز با تغییرات و به‌روزرسانی و تجدیدنظرهای کلی و مطالب تکمیلی‌تر در اواسط آذرماه ۱۳۹۴، طی چاپ سیزدهم منتشر شد، و تاکنون نیز پس از حدود ۱۲ روز، به چاپ هفدهم رسیده است.

اطلاعات برای خرید کتاب 

  • آدرس سایت اینترنتی انتشارات نوآور: www.noavarpub.com
  • آدرس انتشارات نوآور: noavar33@yahoo.com
  • تلفن‌های تماس انتشارات نوآور: 2-66484191
  • آدرس پستی انتشارات نوآور: تهران، روبروی دانشگاه تهران، خ فخر رازی، خیابان شهدای ژاندارمری، نرسيده به خ دانشگاه، پلاک ۵۸، طبقه ۲، واحد ۶ 
سوالات مرتبط
عکس کاربر
1پاسخ
سوال از نحوه شرکت در آزمون نظام مهندسی
سلام،من کاردانی معماری گرفتم و بعد کارشناسی معماری،و الان فارغ التحصیل مهندسی تکنولوژی معماری هستم.می خواستم بدونم اگر کارشناسی ارشد عمران بگیرم می تونم صلاحیت محاسبات رو بگیرم؟اگر نه با ادامه تحصیل و گرفتن مدرک دکترای عمران چطور؟و چه گرایشی از ارشد و دکترای عمران باید باشه؟
عکس کاربر
0پاسخ
درخواست مشاوره تخصصی برای آزمون نظام مهندسی
با سلام یه مشاور تخصصی برای آزمون نظام میخوام که کار بلد بوده و خودش دارای پروانه احرا و نظارت باشه
عکس کاربر
1پاسخ
سوال در مورد برنامه ماشین حساب کلاسپد مربوط به آزمون محاسبات
با سلام. بنده توضیحات مربوط به برنامه ماشین حساب کلاسپد در مورد آزمون محاسبات رو بررسی کردم و تصمیم به تهیه اون گرفتم.سوالی که از شما دارم اینه که آیا بخش مربوط به طراحی لرزه ای مبحث ۱۰ در برنامه شما وجود داره و اگر هست اگر ممکنه قسمتی از اون رو برای بنده ارسال بفرمایید.متشکرم
ورود به بخش پرسش و پاسخ
  • برای ارسال دیدگاه وارد شوید یا ثبت نام کنید .
  • در دانشنامه 808 بیشتر بخوانید ...